FK 05 Levoča - OFK Kravany

20.09.2016 22:39

Ďalším kolom v poradí už siedmym sa začalo stretnutie medzi FK 05 Levoča a hosťami z OFK Kravany. Hostia po domácej prehre s rivalom z Hranovnice neprišli do Levoče v najlepšej nálade ale chceli sa pokúsiť o menšie prekvapenie. O úvodu hra nebola oku lahodiaca a treba povedať že naši chlapci sa skôr prispôsobili statickej hre hostí a doslova bol úvod zápasu bez šancí. Až v 23. minúte poslal pas na nabiehajúceho Michala Kašpera Róbert Janečka a ten nemal zoči voči gólmanovi hostí problém skórovať na 1:0 z pohľadu domácich. Hneď po tomto góle kopali hostia priamy kop z dobrých 35 metrov a Cihoň prudkou strelou prekvapil gólmana Vilmana ktorý si musel spytovať svedomie. Po tomto góle zase hra upadla a bola až priveľmi statická a nepresné prihrávky nepridávali domácim na nálade. Polčas sa skončil 1:1.

V druhom polčase sa ale hra zmenila, darili sa prihrávky a aj chlapci získali väčšie sebavedomie na lopte a priveľmi ju hosťom nedávali. Trénerovi ale vyšlo dokonale striedanie keď v 65.minúte poslal na ihrisko Jaroslava kramarčíka a ten hneď o minútu zaznamenal svoj už druhý gól sezóny. O 10. minút neskôr si pripísal gól aj Matúš Kotrady a hneď sa hralo domácim ľahšie a s istotou. 4. minúty pred koncom dal ďalší gól domácich Róbert Janečka a v poslednej minúte stanovil Maúš Kotrady svojim druhým gólom v zápase na konečných 5:1 z pohľadu domácich. Jaroslav Kramarčík prihral ešte na dva góly domácich a v konečnom dôsledku sa toto striedanie javilo ako správny ťah. Gratulujeme chlapcom k trom bodom ale s predvedenou hrou hlavne v prvom polčase spokojný byť nemôžme. Na obranu našich chlapcov však treba povedať , že mali v nohách veľmi ťažký zápas s Liptovskou Štiavnicou v slovenskom pohári.